پلاسما DBD

پلاسما پلاسما DBDDBD

امروزه تکنولوژی پلاسما DBD ، در شاخه و رشته های متفاوت پزشکی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد ؛ این روش در واقع نوعی از اوزون تراپی می باشد که در حوزه زنان به رفع عفونت های مکرر واژینال کمک می کند.

پلاسما چیست ؟

پلاسما ، چهارمین حالت ماده است که در هستی وجود دارد ؛ پلاسما ، همانند بدن انسان تحت تاثیر میدان الکتریکی و مغناطیسی قرار دارد ؛ این دو میدان نقطه قدرت پلاسما به حساب می آیند.

dbd plasma چیست ؟

دی بی دی پلاسما ، مدت هاست که وارد عرصه پزشکی شده و مناطق وسیع را تحت درمان ملایم قرار می دهد ؛ در صورتی که درمان در این روش به صورت ملایم انجام نگیرد ، بار تخلیه شده نامنظم بر روی سطح پوست پخش می شود و بدین ترتیب درمان تکه تکه صورت می گیرد.

( DBD ) دی بی دی پلاسما ، یک پاسخ موثر به درمان زخم های مزمن ، اختلالات عفونی ، التهاب پوستی و از این قبیل موارد است.

کاربرد پلاسما در پزشکی

همانطور که گفته شد از پلاسما ، در شاخه های متفاوت پزشکی استفاده می شود ؛ در ذیل به مهم ترین کاربرد پلاسما اشاره شده است.پلاسما DBD

  • جوانسازی واژن
  • درمان خشکی واژن
  • لابیاپلاستی
  • درمان سرویسیت
  • درمان عفونت های مقاوم
  • درمان آکنه
  • درمان ریزش و شوره سر

مزایای پلاسما DBD

از مزایای این روش درمانی می توانیم به مواردی هم چون عدم نیاز به بیهوشی ، هزینه کم ، ایمن ، بدون درد ، غیرتهاجمی ، عدم بروز خونریزی ، عدم عوارض ، انجام سرپایی ، افزایش میل جنسی ، دوره نقاهت کوتاه ، بهبود رابطه جنسی ، عدم نیاز به بخیه و غیره اشاره کنیم.

جوانسازی واژن با پلاسما دی بی دی

در حال حاضر دی بی دی پلاسما ، یک روش ایمن و غیرتهاجمی است که می تواند جایگزین بسیاری از روش های جراحی واژن شود ؛ در حین انجام این روش با ایجاد حرارت بر روی پوست ، فرایند کلاژن سازی فعال شده و در نهایت منجر به جوانسازی بخش خارجی ناحیه تناسلی بانوان می گردد.

پلاسما DBD

در برخی از مواقع در این روش به بیش از یک جلسه درمانی نیاز می باشد ؛ لازم به ذکر است که تعداد جلسات مورد نیاز توسط متخصص زنان تعیین می شود.

هزینه دی بی دی پلاسما

جهت کسب اطلاعات در رابطه با هزینه دی بی دی پلاسما ، باید به متخصص زنان مراجعه گردد ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه نهایی آن توسط جراح و متخصص زنان مشخص می شود.

پاسخ

پانزده − یازده =

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق