واژینوپلاستی

واژینوپلاستی چیست ؟

واژینوپلاستی : با گذشت زمان و افزایش سن و همچنین رخدادهایی همانند زایمان های متعدد ، کاهش وزن و از این قبیل موارد عضلات دیواره واژن ، کنترل و قدرت خود را از دست داده و منجر به افزایش قطر داخلی واژن و در نهایت افتادگی و شل شدگی آن می شوند.واژینوپلاستی

بروز افتادگی و شل شدگی در واژن ، می تواند سبب بروز مشکلات بسیاری در بانوان همچون بی اختیاری ادرار ، کاهش لذت جنسی و غیره گردد.

از این رو همواره شاهد هستیم که بانوان به دنبال راهی جهت رهایی از این مشکل می باشند ؛ در این زمان به آنان انجام جراحی واژينوپلاستي ، پیشنهاد می شود.

جراح و متخصص زنان ، در حین انجام جراحی واژينوپلاستي که تحت عنوان های جراحی زیبایی واژن و کولپورافی خلفی نیز شناخته می شود ؛ بر روی تنگ کردن ، باریک کردن کانال و قوام بخشیدن به عضلات واژن تمرکز می کند ؛ بدین ترتیب بانوان با انجام این جراحی ، می تواند به استحکام سابق کانال واژن خود دست یابند.

واژینوپلاستی چگونه انجام می شود ؟

در حالت کلی می توان گفت عمل واژینوپلاستی ، شامل نزدیک کردن عضلات جدا شده واژن و همچنین برداشتن هرگونه پوست مخاط اضافی از واژن می باشد.

در نهایت پس از اعمال موارد ذکر شده پوست مخاط بسته می شود ؛ لازم به ذکر است جراح و متخصص زنان ، همواره در تلاش است ناحیه زخم دور از چشم و غیرقابل مشاهده باشد.

دکتر اعظم رفیق جراح و متخصص زنان ، بهترین متخصص زنان در مشهد ، سالیان زیادی است که در زمینه جراحی های زیبایی زنان ، فعالیت داشته و نتایج مطلوبی را نیز دریافت کرده اند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

عوارض واژینوپلاستی

واژينوپلاستي ، نیز همانند سایر جراحی ها در صورتی که توسط جراح مجرب و کارآزموده انجام شود ، عوارضی به دنبال ندارد ؛ اما در غیر این صورت احتمال بروز عوارضی اعم از عفونت ، خونریزی ، درد و غیره وجود خواهد داشت.

هزینه واژينوپلاستي

تعیین هزینه نهایی عمل جراحی واژينوپلاستي ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز می باشد ؛ بنابراین کسب اطلاعات بیشتر در این باره نیازمند مراجعه حضوری به مطب جراح و متخصص زنان است.

پاسخ

12 − یازده =

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق