لیزر درمانی

لیزر درمانی

لیزر درمانی : در حال حاضر لیزر کاربردهای بسیاری در عرصه پزشکی به خصوص زنان دارد ؛ در حوزه زنان از آن جهت جوانسازی و درمان بیماری های متفاوت استفاده می شود ، ليزر درماني روشی ایمن است که بسیاری از زنان از انجام آن رضایت دارند.

ليزر درماني ، یکی از روش های درمانی ، زیبایی در پزشکی است که از نور متمرکز جهت درمان و امور زیبایی استفاده می کند ؛ لیزر ، به پزشکان کمک می کند تا در سطح بالایی از دقت و تمرکز با کمترین آسیب رسانی به بافت های اطراف ، ناحیه مورد نظر را درمان کنند.

لیزر ، نسبت به روش های سنتی درد ، زخم ، تورم و کبودی کمتری را به همراه دارد.

لیزر درمانی

همانطور که گفته شد در حال حاضر استفاده از لیزر در عرصه پزشکی زنان ، بسیار رایج شده است و کاربردهای فراوانی در حوزه زیبایی و درمان دارد ، که در ذیل به برخی از آن ها اشاره شده است.

از کاربردهای زیبایی لیزر در عرضه پزشکی زنان ، می توانیم به جوانسازی بخش خارجی ناحیه تناسلی ، لابیاپلاستی ، رفع تیرگی واژن ، رفع جای اسکارهای بارداری ، رفع اسکار ناشی از زایمان سزارین و غیره اشاره کنیم.

لیزر در درمان برخی از بیماری های زنان نیز هم چون آتروفی واژن ، خشکی واژن ، بی اختیاری ادرار ، عفونت زنان ، زگیل تناسلی و غیره کاربرد دارد.

مزایای ليزر درماني

از مزایای ليزر درماني نسبت به روش سنتی ، علاوه بر مواردی که در فوق ذکر شده است ؛ می توانیم به مواردی هم چون نداشتن عوارض ، عدم نیاز به بیهوشی ، نداشتن دوره نقاهت ، افزایش بهبود کیفیت روابط جنسی و غیره اشاره کرد.

عوراض ليزر درماني

همانطور که گفته شد لیزر درمانی یکی از روش های ایمن می باشد که بسیار راحت و سرپایی انجام می گیرد از تنها عوارض آن می توانیم به کمی تورم ، کبودی و قرمزی اشاره کنیم.

لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ ، یکی از بهترین و جدیدترین تکونولوژی های روز عرصه پزشکی زنان می باشد ، که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به تایید رسیده است ؛ علاوه بر کاربرد زیبایی آن می توان به درمان بسیاری از بیماری های زنان با کمترین عارضه نیز اشاره کرد.

هزینه لیزر درمانی

جهت اطلاع از هزینه لیزر درمانی ، باید به پزشک مراجعه شود ؛ چرا که هزینه آن پس از معاینه بیماران مشخص می گردد.

پاسخ

چهار − 2 =

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق