سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن : در حالت طبیعی ، پوست ناحیه تناسلی نسبت به سایر نواحی بدن کمی تیره تر می باشد ؛ اما در اثر عوامل بسیاری همانند وراثت ، افزایش سن ، زایمان های مکرر ، رفع موهای زائد به وسیله تیغ ، پوشیدن لباس زیر و شلوار تنگ و از این قبیل موارد میزان تیرگی این ناحیه افزایش یافته و اعتماد به نفس بانوان را تحت تاثیر قرار می دهد ؛ در این زمان آن ها به دنبال انجام روش های متفاوت جوانسازی واژن ، به منظور رفع تیرگی آن هستند.

روش های بسیاری جهت روشن سازی واژن ، وجود دارد که از پرکاربردترین آن ها باید به لیزر ، کربوکسی تراپی و پلاسما تراپی اشاره کنیم.

سفید کردن واژن با لیزرسفید کردن واژن

در حال حاضر ، لیزر کاربرد بسیاری در جراحی های زیبایی زنان و جوانسازی ناحیه خارجی تناسلی بانوان دارد ، که یکی از آن ها سفيد کردن واژن می باشد.

سفيد کردن واژن با لیزر ، روشی غیرتهاجمی و ایمن است که تحت چند دقیقه به مدت 1 الی 3 جلسه انجام شده و نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد.

از مزایای روشن سازی واژن با لیزر ، باید به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

  • لیزر روشی غیرتهاجمی و ایمن است.
  • عدم احساس درد
  • عدم نیاز به بیهوشی
  • ماندگاری طولانی مدت
  • مقرون به صرفه بودن
  • لیزر ، منجر به افزایش کلاژن سازی شده و بدین ترتیب سبب جوانسازی واژن می شود.

هزینه سفید کردن واژن

جهت اطلاع از هزینه سفيد کردن واژن ، باید به جراح و متخصص زنان مراجعه نمایید.

در آخر

در نهایت باید ذکر شود که تیرگی واژن ، یکی از عارضه هایی است که بانوان بسیاری از آن رنج برده و این موضوع اعتماد به نفس آن ها را کاهش داده است ؛ روش های متفاوتی به منظور انجام این امر وجود دارد ، اما لیزر یکی از بهترین و تاثیر گذارترین آن ها است ؛ لازم به ذکر است دریافت نتایج مطلوب از این روش ، نیازمند مراجعه به جراح و متخصص زنان خوب می باشد ، بنابراین در این امر دقت کنید.

پاسخ

1 + شانزده =

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق