دکتر اعظم رفیق

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دکتر اعظم رفیق ، دوران تحصیلی خود را در مقاطع  دبستان ، راهنمایی و دبیرستان در شهر مشهد سپری نموده اند و پس از آن در سال 1372 موفق به ورود به رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی گلستان شده و در سال 1379 با معدل الف ، فارغ التحصیل  شدند.

ایشان دوران طرح پزشک عمومی خود را در اورژانس بیمارستان درگز و قوچان گذرانده اند و پس از آن وارد رشته زنان و زایمان در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز  شده و در مقطع تخصص با عنوان رزیدنت ارشد فارغ التحصیل شدند.

سرکار خانم دکتر رفیق ، پس از اخذ تخصص ، دوران طرح خود را در شهرستان جغتای گذرانده و پس از آن در شهر مشهد در بیمارستان های رضوی و شریعتی فعالیت خود را آغاز نمودند.

دکتر رفیق ، پس از فارغ التحصیلی به منظور ارتقای سطح علمی خود ، دوره های تکمیلی را در دانشگاه های تهران و مشهد گذرانده اند.

از جمله این دوره های تکمیلی که ایشان با موفقیت پشت سر گذاشته اند باید به دوره هیستروسکوپی ، دوره لاپاراسکوپی ، دوره هیپنوتیزم  ، طب اکوپانکچر ، رفلکسولوژ ی ، دوره های تکمیلی بین المللی  سونوگرافی ISOGE و دوره تکمیلی کف لگن اشاره کرد.

سرکار خانم دکتر اعظم رفیق ، در حال حاضر در بیمارستان های مهر ، مادر ، مهرگان ، جوادالائمه  و شمس الشموس شهر مشهد ، مشغول خدمت رسانی به بیماران می باشند.

ایشان طی 19 سال سابقه درخشانی که درزمینه طبابت دارند ، تمام سعی و تلاش خود را در راستای ارتقاء علمی و عملی با علم روز و بهبود کیفیت درمان بیماران بکار بسته اند.

دکتر اعظم رفیق

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق