جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن : در اثر عوامل متفاوتی هم چون یائسگی ، زایمان های متعدد ، انجام جراحی های متفاوت و غیره میزان استروژن طبیعی واژن کاهش می یابد ؛ کاهش استروژن تاثیر به سزایی بر روی ساختار و عملکرد واژن دارد از این رو پزشک با انجام عمل جوانسازي واژن به بازسازی دوباره واژن پرداخته و باعث جوانسازی آن می شود.

جوانسازی واژن با لیزر

یکی از موثرترین روش های جوانسازی واژن استفاده از لیزر می باشد که به علت غیرتهاجمی بودن و تاثیر قابل توجه آن بسیار مورد توجه قرار گرفته و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

جوانسازی واژن

همانگونه که استفاده از لیرز در جوانسازی پوست بسیار موثر عمل کرده است تاثیر آن در جوانسازي واژن نیز به همان صورت است و بسیاری از مشکلات واژن را در کمترین زمان به بهترین نحو بر طرف می کند.

در حین جوانسازی واژن با لیزر ، پزشک تلاش می کند تا اشعه لیزر را بر روی ناحیه مورد نظر بفرستد ؛ اشعه لیزر ، سبب جمع شدن بافت ها و تحریک فیبروپلاست ها می شود و با تحریک فیبروپلاست ها کلاژن سازی افزایش می یابد بدین ترتیب در واژن بازسازی بافت صورت گرفته و سبب جوانتر شدن آن می شود.

جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ ، یکی از روش های درمانی غیر هورمونی ، بدون درد و دائمی می باشد که جایگزین مناسبی برای روش های درمانی قبلی است ؛ مدت زمان انجام جوانسازي واژن به این روش کمتر از 15 دقیقه به طول می انجامد و دوره نقاهت نیز ندارد ، یعنی بیمار بلافاصله پس از انجام جوانسازي واژن با لیزر مونالیزا می تواند به انجام امور شخصی خود بپردازد.

لازم به ذکر است نتیجه جوانسازی واژن با لیزر ، بلافاصله پس از انجام آن قابل مشاهده نمی باشد می توان گفت حدودا بعد از گذشت 30 روز از انجام جوانسازی واژن بیماران شاهد نتایج آن خواهند بود.

مزایای جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا

  • در این روش از جوانسازي واژن ، هیچ گونه برش و زخمی ایجاد نخواهد شد.
  • جوانسازي واژن با لیزر ، در دسته درمان های ساده و سرپایی قرار می گیرد.
  • جوانسازي واژن با لیزر مونالیزا تاچ ، نیاز به بیهوشی و بی حسی موضعی ندارد.
  • بعد از انجام این روش از جوانسازي واژن نیاز به بستری شدن بانوان در بیمارستان نمی باشد.
  • بانوان بلافاصله پس از انجام این عمل می توانند به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازند.
  • نتیجه جوانسازي واژن با لیزر دائمی است.
  • این روش تقریبا برای تمامی بانوانی که توانایی انجام روش های درمانی هورمونی را ندارند ، مناسب می باشد.

پاسخ

12 − شش =

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق