جراحی زیبایی زنان با لیزر

انجام جراحی زیبایی زنان با لیزر

جراحی زیبایی زنان با لیزر : یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از بانوان را درگیر می کند ، در این باره می باشد که آیا آنان به انجام جراحی های زیبایی زنان نیاز دارند یا خیر.

بسیاری از خانم ها با افزایش سن ، شاهد تغییراتی در فرم ظاهری بخش خارجی ناحیه تناسلی خود بوده و از بروز آن تغییرات احساس رضایت ندارند ؛ لازم به ذکر است با مراجعه به جراح و متخصص زنان ، به راحتی می توان بسیاری از این مشکلات به وجود آمده را برطرف کرد.

در حال حاضر با توجه پیشرفت علم پزشکی و ورود لیزر به این حوزه ، دیگر جای نگرانی در رابطه با عوارض ناشی از این جراحی های زیبایی ، وجود ندارد ؛ چرا که لیزر ، در سطح بالایی از دقت و تمرکز از آسیب دیدگی بافت های مجاور جلوگیری کرده و همچنین عوارض روش های سنتی را نیز ندارد.

در واقع باید ذکر شود در صورت رعایت نکات و مراقبت های مورد نیاز و همچنین مراجعه به جراح و متخصص زنان ماهر و چیره دست ، هیچ گونه خطر و عوارضی بانوان را در صورت انجام جراحی های زیبایی زنان ، تهدید نمی کند.

لیزر مونالیزا تاچ

به جزئت می توان گفت لیزر مونالیزا تاچ یکی از بهترین ترین تکنولوژی های موجود در رشته زنان بوده که به تاییدیه FDA آمریکا رسیده است.

هم چنین دارای گواهی CE اروپا نیز می باشد.

مزایای لیزر نسبت به روش های سنتی

  • لیزر روشی غیرتهاجمی و ایمن است.
  • بدون درد
  • عدم بروز خونریزی
  • عدم دوران نقاهت
  • هزینه کمتر نسبت به سایر روش ها
  • عدم نیاز به بیهوشی عمومی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی ، یکی از جراحی های زیبایی زنان است ؛ که بر روی ایجاد تغییر در شکل ظاهری لبه های داخلی و بیرونی واژن ، تمرکز می کند ؛ اکثر بانوانی که تصمیم به انجام جراحی لابیاپلاستی گرفته اند ، تمایل به کاهش طول لبه داخلی واژن خود دارند.

عمل لابیاپلاستی ، ایجاد تغییر بر روی کلاهک کلیتوریس را نیز شامل می شود.

پاسخ

نوزده − 18 =

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق