تزریق ژل واژن

تزریق ژل واژنتزریق ژل واژن

تزریق ژل واژن : یکی از تکنیک های جوانسازی واژن ، که توسط دکتر رفیق جراح و متخصص زنان ، بهترین متخصص زنان در مشهد ، انجام می شود ؛ تزریق ژل به لابیا می باشد ، که جزء پرکاربردترین روش های جوانسازی بوده و طرفداران بسیاری دارد ؛ به منظور آگاهی بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

ناحیه تناسلی بانوان نیز همانند سایر اعضا بدن ، به مرور زمان در اثر افزایش سن ، بارداری ، زایمان های متعدد ، تغییرات هورمونی و از این قبیل موارد دچار تغییراتی همچون پیری ، افتادگی و شل شدگی پوست می گردد ؛ بروز این عوامل علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن زیبایی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان ، منجر به تحت تاثیر قرار گرفتن روابط جنسی و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس بانوان نیز می شود.

یکی از روش هایی که به درمان موارد فوق پرداخته و سبب رفع پیری و جوانسازی واژن می شود ، تزریق ژل به ناحیه تناسلی بانوان است.

چگونگی انجام تزريق ژل واژن

تزریق ژل به واژن ، نیاز به بیهوشی عمومی نداشته و تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد ؛ پس از انجام بی حسی ، جراح و متخصص زنان اقدام به تزریق ژل در نواحی مورد نظر می کند ؛ پس از انجام تزریق ، نیاز به بستری شدن فرد نبوده و ترخیص می شود.

با انجام این روش ، شاهد بروز تغییراتی که در ذیل به آن ها اشاره شده است ، خواهیم بود :

  • جوانسازی
  • رفع افتادگی و چین و چروک
  • افزایش حجم لبه های واژن
  • درمان آتروفی واژن
  • تنگ شدن واژن
  • روشن سازی واژن
  • و غیره

مدت زمان مورد نیاز به منظور انجام این روش از جوانسازی ، تقریبا 30 دقیقه می باشد.

مزایای تزریق ژل به واژن

از مزایای این روش ، باید به مواردی همانند بدون نیاز به بیهوشی ، عدم نیاز به ایجاد برش و بخیه ، عدم نیاز به بستری ، عدم دوران نقاهت ، قابل مشاهده بودن نتایج پس از گذشت مدت کوتاهی از انجام آن و از این قبیل موارد اشاره کرد.

هزینه تزريق ژل

از متداول ترین سوالات افراد در این باره ، باید به هزینه تزريق ژل به واژن اشاره کنیم ؛ لازم به ذکر است تعیین هزینه این روش از جوانسازی واژن ، تحت تاثیر عوامل بسیاری متغیر می باشد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر به جراح و متخصص زنان ، مراجعه نمایید .

پاسخ

چهارده + یک =

Call Now Buttonتماس با دکتر رفیق